אל תפספסו את עדכוני המועדון ! הרשמו כעת לקבלת עדכונים באמצעות דוא״ל / סמס

התחברות  \/ 
x
או
הרשמה  \/ 
x

או

 • גולדן רטריבר

  הגולדן רטריבר כשמו כן הוא - כלב ציד בגוון זהוב שפותח במיוחד להבאת הציד לבעליו. מקורו של גזע זה ברטריברים המוקדמים שהיו באנגליה במאה ה- 19, החל מאמצע מאה זו פותח בסקוטלנד הרטריבר הזהוב בעל פרווה ארוכה. עם השנים נוסף דם של סטר וספניאל מים והתוצאה הינה גזע יפה ואלגנטי זה.
  הגולדן רטריבר הינו כלב ציד מעולה, חזק, בעל חוש ריח מפותח, כושר גופני וכושר שחיה מעולים. הוא קל לאילוף, חכם, עליז ובעל נכונות להשביע את רצון בעליו. תכונות אלה הביאו לכך שהיום משמש הגולדן למגוון תפקידים מלבד הציד: הוא משמש ככלב נחיה לעיוורים, כלב עזרה לנכים וחולים וכלב משטרה למטרות מיוחדות. הגולדן הינו כלב קל לאחזקה, קל לחינוך בבית, אינו קולני, אוהב מאד ילדים ומסוגל לחיות בהרמוניה עם בעלי חיים אחרים. כל אלו הפכו את הגולדן רטריבר לכלב משפחה מבוקש ופופולרי בארצות רבות וגם בישראל.

  קרא עוד
 • לברדור רטריבר

  הלברדור רטריבר הינו אחד הגזעים הפופולריים ביותר בעולם. אבותיו הראשונים של הגזע הובאו לאנגליה מניו-פאונדלנד ע"י דייגים וסוחרים. עד מהרה תפסו הכלבים את עיני המקומיים שמצאו בו בן לוויה נאמן לעבודת ציד ולמשפחה. במרוצת השנים פותח הגזע ע"י האנגלים עד לקבלת צורתו ואופיו הנוכחיים. כוחו הרב במים וביבשה, מהירותו, חוש הריח המפותח ונאמנותו למשפחתו הפכו אותו לאחד הכלבים המובילים, מבין כלבי הציד. הלברדור הינו כלב המסתגל בקלות לכל תנאי, אוהב לרצות את בעליו. הוא עדין אך אמיץ, נוח עם ילדים ואמין. הלברדור הוא כלב המשפחה האידאלי - הוא שמח וידידותי, בעל אופי טוב, קל לאימון ומעל לכל מעניק הרבה אהבה לבעליו.
  כיום משמש הלברדור לא רק ככלב ציד. הוא מפורסם ככלב נחיה לעיוורים, כלב גישוש סמים, כלב משטרה ומעל לכל הוא בן לוויה נהדר בזכות חוכמתו, סבלנותו, גודלו האידאלי, פרוותו הנוחה, אהבתו הרבה לילדים ונאמנותו המוחלטת לבעליו.

  קרא עוד
 • רטריבר חלק שיער

  הרטריבר חלק שיער מכונה כך בזכות שיערו הארוך והחלק.  באמצע המאה ה- 19 תועדו באנגליה, כלבי רטריבר שחורים, אלו הם אבותיו של גזע זה. עם השנים הושבח הגזע והוסף אליו דם של ניו-פאונדלנד, סטר אירי, גורדון סטר ופוינטר. התוצאה הייתה כלב ציד מעולה בתכונותיו הפיסיות ובאופיו. הרטריבר חלק שיער היה לכלב הציד הפופולרי ביותר באנגליה עד למלחמת העולם השניה, עת דעכה אוכלוסייתו.  כיום הולכת הפופולריות של הגזע וגדלה שוב. כלבי הרטריבר חלק השיער מעולים לעבודת ציד במים בזכות פרוותם המיוחדת. כלב זה מאופיין בזנבו המתנפנף ללא הרף, המצביע על מצב רוח מרומם וידידותי ללא לאות. זהו כלב ספורטיבי האוהב ריצה ושחיה, נבון וקל לאילוף, אוהב בני אדם ובעל רצון מתמיד להשביע את רצון בעליו. צבעו השחור לרוב וערנותו הופכים אותו לכלב שמירה מצוין למרות שאין בו כלל תוקפנות.    כיום משמש הרטריבר חלק השיער ככלב ציד, כלב נחיה לעיוורים, כלב עזרה לנכים ולחולים ומעל לכל לכלב משפחה נפלא אוהב ילדים ובני אדם בכלל.

  קרא עוד

×

הי את/ה ! 

לקבלת עדכוני החוג 

כבר נרשמת ? 

הירשם עכשיו !