אל תפספסו את עדכוני המועדון ! הרשמו כעת לקבלת עדכונים באמצעות דוא״ל / סמס

התחברות  \/ 
x
או
הרשמה  \/ 
x

או

רוצים להישאר מעודכנים בנעשה בחוג ?

אנו נשלח לכם דואר אלקטרוני כאשר יש עדכונים חדשים באתר החוג ! הודעות סמס ישלחו רק כאשר ישנם עדכונים בנוגע לתערוכות או אירועים מיוחדים בחוג. אם ברצונכם לקבל עדכונים, אנא הרשמו בלחיצה על כפתור ה-הרשמה. 

הרישום פתוח לכולם ! 

אודות המועדון

אודות המועדון

המועדון הישראלי לכלבי רטריבר (חבר בהתאחדות הישראלית לכלבנות) הינו עמותה רשומה המאגדת בתוכה את גזעי הרטריבר בארץ: גולדן רטריבר, לברדור רטריבר, רטריבר חלק שיער ונובה סקוטיה דאק טולניג רטריבר.

מטרות המועדון הינן לפתח ולטפח את גזעי הרטריבר בארץ, להעניק מידע הקשור לגזעי המועדון, לסייע לבעלי כלבים חדשים, ליזום ולארגן פעילויות כלבניות וחברתיות לחברי המועדון.

ועד המועדון, הפעילים והמבקר, נבחרים אחת לשנתיים ע"י האסיפה הכללית של המועדון. כל בעלי התפקידים במועדון פעילים בהתנדבות.

המועדון פועל לפי תקנון העמותה ותקנון גידול משלים ותחת תקנוני ההתאחדות הישראלית לכלבנות וה-FCI. מקדמי הגזע מהווים יחדיו את ועדת הגידול של המועדון, ועדה זו וכך גם כל הנושאים הגידוליים מופעלים בהתאם לתקנון גידול המשלים.
מקדם הגזע: תפקיד זה ממלא אדם בעל ניסיון וידע רב, מעשי ותיאורטי, בגידול כלבים. תפקיד מקדם הגזע לייעץ לבעלי כלבים בכל הקשור לזיווג כלבם, הטיפול בכלבה ההרה ובגוריה. מקדם הגזע אחראי על בקורות השגר בכל ההמלטות בגזע בישראל, באישורו ובפיקוחו מנפיקה ההתאחדות הישראלית לכלבנות תעודות לגורים.
מומלץ לבעלי כלבים, המעונינים להרביעם, להתייעץ עם מקדםהגזע.

כל כלב מורבע חייב להיות מאושר לגידול. אישור לגידול ניתן לאחר שיפוט הכלב, ע"י שופט כלבים מוסמך, ולאחר פענוח צילום אגן ובדיקות דנ"א למחלות לפי גזע. פרטים ועזרה בנושאים אלו יש לפנות למקדמי הגזע.

×

הי את/ה ! 

לקבלת עדכוני החוג 

כבר נרשמת ? 

הירשם עכשיו !