אל תפספסו את עדכוני המועדון ! הרשמו כעת לקבלת עדכונים באמצעות דוא״ל / סמס

התחברות  \/ 
x
או
הרשמה  \/ 
x

או

רוצים להישאר מעודכנים בנעשה בחוג ?

אנו נשלח לכם דואר אלקטרוני כאשר יש עדכונים חדשים באתר החוג ! הודעות סמס ישלחו רק כאשר ישנם עדכונים בנוגע לתערוכות או אירועים מיוחדים בחוג. אם ברצונכם לקבל עדכונים, אנא הרשמו בלחיצה על כפתור ה-הרשמה. 

הרישום פתוח לכולם ! 

אודות המועדון

אודות המועדון

המועדון הישראלי לכלבי רטריבר (חבר בהתאחדות הישראלית לכלבנות) הינו עמותה רשומה המאגדת בתוכה את גזעי הרטריבר בארץ: גולדן רטריבר, לברדור רטריבר, רטריבר חלק שיער ונובה סקוטיה דאק טולניג רטריבר.

מטרות המועדון הינן לפתח ולטפח את גזעי הרטריבר בארץ, להעניק מידע הקשור לגזעי המועדון, לסייע לבעלי כלבים חדשים, ליזום ולארגן פעילויות כלבניות וחברתיות לחברי המועדון.

ועד המועדון, הפעילים והמבקר, נבחרים אחת לשנתיים ע"י האסיפה הכללית של המועדון. כל בעלי התפקידים במועדון פעילים בהתנדבות.

המועדון פועל לפי תקנון ותקנון גידול. מרכזי הגזע מהווים יחדיו את ועדת הגידול של המועדון, ועדה זו וכך גם כל הנושאים הגידוליים מופעלים בהתאם לתקנון גידול.
מרכז הגזע: תפקיד זה ממלא אדם בעל ניסיון וידע רב, מעשי ותיאורטי, בגידול כלבים. תפקיד מרכז הגזע לייעץ לבעלי כלבים בכל הקשור לזיווג כלבם, הטיפול בכלבה ההרה ובגוריה. מרכז הגזע אחראי על בדיקת השגר וקעקוע הגורים. באישורו ובפיקוחו מוציאה ההתאחדות הישראלית לכלבנות תעודות לגורים.
מומלץ לבעלי כלבים, המעונינים להרביעם, להתייעץ עם מרכז הגזע.

כל כלב מורבע חייב להיות מאושר לגידול. אישור לגידול ניתן לאחר שיפוט הכלב, ע"י שופט כלבים מוסמך ולאחר פענוח צילום אגן. פרטים ועזרה בנושאים אלו יש לפנות למרכזי הגזע.

×

הי את/ה ! 

לקבלת עדכוני החוג 

כבר נרשמת ? 

הירשם עכשיו !